איך נפתרתי מיבלות בידיים

זה היה מציק, אפילו מאוד מציק. שתי יבלות עיקשות על גב כף ידי השמאלית. תמיד נגעלתי מהן, אפילו הורדתי אותן בחנקן נוזלי פעם אחת. אבל משום מה, אותן היבלות קשרו את נפשם בנפשי, או יותר נכון בכף ידי השמאלית וחזרו למקומם הטבעי.

אכן, הן לא הציקו או גירדו לי או משהו בסגנון. פשוט להסתכל עליהם כל יום, גרם לי קצת לחלחה שגדלה בהדרגה. טוב, תגידו לי שאני תינוק מגודל, יש מקרים יותר קשים. נכון, מסכים. אבל עדיין זה לא אומר שאני צריך להסכים להתפרצות למרחב המחייה שלי על ידי שתי אותן יבלות על היד. זה לא שבכיתי על מר גורלי. פשוט יבלות זה לדעתי, ואולי יש כאלה שיחלקו עלי, זה דבר דוחה.

זה לא שאני איזה ספורטאי דגול או איזה אחד שכל יום מנפח שרירים במכון. אותן יבלות צצו להן פתאום, ללא שום הזמנה. בהתחלה הן היו קטנות ברמה שכמעט לא הבחנתי בהן. עם הזמן הן גדלו וגדלו, עד למצב שכבר חברים התחילו להעיר עליהן. תקראו לזה אולי לחץ חברתי, אבל זה הרבה יותר מכך. יבלות על הידיים זה דבר מציק. אני חושב במבט לאחור שאין שעה שלא העברתי מבט חטוף בתקווה שאולי אותן יבלות נעלמו.

עכשיו, אחרי שקצת חפרתי לכם. אספר איך נפתרתי מאותן יבלות לא רצויות.

בגדול, יכולתי לבחור בדרך הכי זולה ופשוטה שכל קופת חולים מציעה – חיתוך. אפרופו חיתוך, זה גם מה שהרופא הציע, אבל העדפתי שלא. זה לא שכזה פחדתי מ2 צלקות קטנות, אבל אמרתי לעצמי אם אני יכול להימנע מהצלקות במחיר נורמלי ועם תהליך החלמה קל יותר. אז שווה לבדוק.

מצאתי שיש הרבה שיטות היום להוריד יבלות. לא רק מהידיים, אלא נראה לי מכל מקום בגוף. יש שיטות יקרות יותר כמו הסרת יבלות בלייזר, ויש שיטות יקרות פחות כמו חנקן נוזלי. לבסוף בחרתי באמצע, הלכתי על הסרת יבלת בטכנולוגיית פלזמה.

אני לא אחפור לכם על מה זה פלזמה, רק אציין שבפלזמה משתמשים בתהליך של ערבוב חנקן וחמצן יחד. מה שמייצר אנרגיית חום והרופא אפילו לא נוגע פיזית ביבלות. הוא שם את המחט ס"מ אחד מעל ואז הקסם קורה. לי זה לקח טיפול אחד. המחיר 1000 ₪. בחשבון פשוט כל יבלת עלתה לי 500 ₪. לא כזה נורא בכיס והתוצאה שווה לי כל שקל.

אתם שואלים אותי האם אותן יבלות ביד חזרו? יכול להגיד לכם שלא. לשמחתי, אף שהרופא ציין בפני שיבלות בידיים נחשבות ויראליות. הכוונה, בעלות פוטנציאל הדבקה. למזלי, שמרתי על היגיינה טובה. כך שלא צצו להן עוד יבלות בכל מיני מקומות. כיום, 3 שנים אחרי הטיפול בפלזמה. אין כלל זכר לאותן יבלות. ואני כולי תקווה שגם לא יחזרו.

 

שמח לחלוק,

דני ר.